Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Здоров'я дитини

Оберіть програму для малюка Підібрати

Регулярні огляди малюка лікарями-педіатрами на дому, потрібні для впевненості в тому, що дитина росте здоровою і правильно розвивається, адже поки що вона не може розповісти вам, що її турбує або що у неї болить. Допомогти батькам краще зрозуміти дитину, контролювати її розвиток і стежити за станом її здоров'я може тільки досвідчений педіатр. Це перший лікар вашого малюка, покликання якого стежити за його здоров'ям і гармонійним розвитком.

Педіатрія в клініці ISIDA

У 2009 році в клініці ISIDA Медмістечко педіатрія була виділена в окремий напрямок. Основне завдання патронажної педіатричної служби контролювати здоров'я і розвиток дітей. Ми уважно і дбайливо ставимося до кожного пацієнта, в той же час до наших крихітних пацієнтів ми ставимося по-особливому. Наші педіатри мають багаторічний досвід роботи і отримали вищі кваліфікаційні категорії. Кожен з них – прекрасний фахівець, який зможе оцінити гармонійний ріст дитини, діагностувати захворювання, дати рекомендації батькам, і, при необхідності, призначити ефективне лікування. Медсестри патронажної педіатричної служби – це справжні професіонали своєї справи, які вміють знайти підхід до будь-якої дитини. Саме вони допомагають подружжю освоїтися в ролі батьків, навчитися правильному догляду за малюком. Ми розробили 3 комплексні програми педіатричного спостереження малюків до одного, двох і трьох років: * "Рік Здоров'я" – спостереження малюка від народження до одного року; * "Турбота" – річна програма спостереження від 1-го року; * "Комфорт" – дворічна програма спостереження від 1-го до 3-х років. **Ці програми передбачають:** * Консультації педіатрів (як у Вас вдома, так і в клініці) з досвідом роботи більше 10 років. Лікарів, які не перестають вчитися і йдуть в ногу з сучасними програмами спостереження і лікування дітей. * Кваліфіковані поради середнього медичного персоналу по догляду за малюком. * Консультації провідних лікарів-фахівців у сферах дитячої неврології, офтальмології, ортопедії і травматології та інших. * Рекомендовані лікарями лабораторні дослідження і аналізи. Вам не потрібно буде здавати аналізи в іншому медичному закладі або лабораторії, в ISIDA є всі ресурси для комплексного обстеження малюка. * Інструментально-діагностичне обстеження: нейросонографія, УЗД кульшових суглобів і органів черевної порожнини. Обстеження проводяться на високочутливому безпечному для дитини обладнанні. Оточені материнською любов'ю і з дбайливою підтримкою кваліфікованих педіатрів, наші маленькі пацієнти ростуть здоровими і життєрадісними, і рідко хворіють.

Здоров'я малюка в ISIDA – це

Спокій

Спостереження малюка на дому – це комфорт дитини і спокій мами

Із рук в руки

Ви перебуваєте в надійних руках від спостереження вагітності, пологів до спостереження за розвитком малюка

Безпека

Індивідуальний патронаж малюка на дому виключає вплив на дитину збудників і ворожого середовища

Надійність і якість

Ми використовуємо вакцини провідних європейських і американських виробників

Спостереження

Програми педіатричного спостереження включають оптимальний спектр призначень і маніпуляцій для дітей різного віку

16 77211 74127 550
виїздів на будинок до малюківмалюків довірили нашим педіатрамконсультацій педіатрів

Наші спеціалісти

Комплексні програми

Здоровий дитина (дитячий садок)

Пакет «Здоровий дитина (дитячий садок)» – це можливість отримати не тільки необхідну для вступу до садка довідку за формою №026/о, а й створити для лікаря дитини та її батьків максимально повну і достовірну картину про стан здоров'я малюка.

3 880 грн Оформити

Програма «Педіатричний депозит Преміум»

Програма «Педіатричний депозит Преміум»розроблена для батьків, які хочуть, щоб їхня дитина отримувала весь спектр педіатричних послуг за рекомендацією одного педіатра, який веде дитину протягом усього терміну дії договору. Обслуговування в рамках цього пакета дає також можливість не відволікатися на фінансові питання під час кожного візиту до клініки або виклику лікаря додому.

20 000 грн Оформити

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

«Наше завдання – бути попереду» – говорить Андрій Віленський, заступник генерального директора з медичних питань клініки ISIDA

У 2016 році незалежна британська комісія з акредитації медичних закладів у всьому світі на чолі з професорами та клінічними експертами після глибокого аудиту видала ISIDA сертифікат відповідності міжнародному стандарту QHA Trent.

Коли організм каже «ні»Коли організм говорить «ні» – про харчову непереносимість розповідає педіатр Оксана Гончарук

Симптомами харчової непереносимості може бути поганий набір ваги немовлям, його поганий апетит, млявість, відсутність настрою під час годування. Перш ніж припускати нестачу грудного молока або експериментувати з догодовуванням і прикормом, варто звернутися до педіатра – адже така ситуація може бути ознакою харчової непереносимості.

Лікар-педіатр клініки ISIDA: «Вакцинація повинна бути безпечною»

Прагнучи огорнути свої дітей любов’ю і турботою, батьки ставлять перед собою питання про те, як уберегти малюків від інфекцій, здатних нести загрозу життю? Наука знає відповідь: найбільш надійною профілактикою є щеплення.

Новини, заходи

Клініка ISIDA скасувала обов'язковий пакет «Депозит» для проведення щеплення від кору. Тепер вакцина «Пріорикс» доступна кожній дитині

Протягом 1990 – 2013 рр. в Україні спостерігалися п'ять спалахів підвищеної захворюваності на кір. Це сталося в 1991 – 1993, 1995 – 1996, 2001 – 2002, 2005 – 2006, 2011 – 2013 роках. У західних областях нашої країни на початку 2017 року епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір ускладнилася.

Клініка ISIDA підтримала Всесвітній день недоношеної дитини

Клініка ISIDA підтримала проведення Дня недоношеної дитини в Києві: вранці 17 листопада неонатологи клініки ISIDA і батьки тих дітей, які народилися передчасно та які знаходяться зараз на виходжуванні в клініці, запустили в небо символічні повітряні кулі.

Педіатри клініки ISIDA пройшли місячне стажування в провідній клініці Ізраїлю

Лікар-педіатр клініки ISIDA Олена Махота і медсестра Галина Глийова пройшли стажування в провідній ізраїльській клініці «Каплан». Метою стажування було знайомство з організацією медичних процесів в одній із найбільших педіатричних клінік Ізраїлю.

Відео напрямку