Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Здоров'я дитини

Оберіть програму для малюка Підібрати

Регулярні огляди малюка лікарями-педіатрами на дому, потрібні для впевненості в тому, що дитина росте здоровою і правильно розвивається, адже поки що вона не може розповісти вам, що її турбує або що у неї болить. Допомогти батькам краще зрозуміти дитину, контролювати її розвиток і стежити за станом її здоров'я може тільки досвідчений педіатр. Це перший лікар вашого малюка, покликання якого стежити за його здоров'ям і гармонійним розвитком.

Педіатрія в клініці ISIDA

У 2009 році в клініці ISIDA Медмістечко педіатрія була виділена в окремий напрямок. Основне завдання патронажної педіатричної служби контролювати здоров'я і розвиток дітей. Ми уважно і дбайливо ставимося до кожного пацієнта, в той же час до наших крихітних пацієнтів ми ставимося по-особливому. Наші педіатри мають багаторічний досвід роботи і отримали вищі кваліфікаційні категорії. Кожен з них – прекрасний фахівець, який зможе оцінити гармонійний ріст дитини, діагностувати захворювання, дати рекомендації батькам, і, при необхідності, призначити ефективне лікування. Медсестри патронажної педіатричної служби – це справжні професіонали своєї справи, які вміють знайти підхід до будь-якої дитини. Саме вони допомагають подружжю освоїтися в ролі батьків, навчитися правильному догляду за малюком. Ми розробили 3 комплексні програми педіатричного спостереження малюків до одного, двох і трьох років: * "Рік Здоров'я" – спостереження малюка від народження до одного року; * "Турбота" – річна програма спостереження від 1-го року; * "Комфорт" – дворічна програма спостереження від 1-го до 3-х років. **Ці програми передбачають:** * Консультації педіатрів (як у Вас вдома, так і в клініці) з досвідом роботи більше 10 років. Лікарів, які не перестають вчитися і йдуть в ногу з сучасними програмами спостереження і лікування дітей. * Кваліфіковані поради середнього медичного персоналу по догляду за малюком. * Консультації провідних лікарів-фахівців у сферах дитячої неврології, офтальмології, ортопедії і травматології та інших. * Рекомендовані лікарями лабораторні дослідження і аналізи. Вам не потрібно буде здавати аналізи в іншому медичному закладі або лабораторії, в ISIDA є всі ресурси для комплексного обстеження малюка. * Інструментально-діагностичне обстеження: нейросонографія, УЗД кульшових суглобів і органів черевної порожнини. Обстеження проводяться на високочутливому безпечному для дитини обладнанні. Оточені материнською любов'ю і з дбайливою підтримкою кваліфікованих педіатрів, наші маленькі пацієнти ростуть здоровими і життєрадісними, і рідко хворіють.

Здоров'я малюка в ISIDA – це

Спокій

Спостереження малюка на дому – це комфорт дитини і спокій мами

Із рук в руки

Ви перебуваєте в надійних руках від спостереження вагітності, пологів до спостереження за розвитком малюка

Безпека

Індивідуальний патронаж малюка на дому виключає вплив на дитину збудників і ворожого середовища

Надійність і якість

Ми використовуємо вакцини провідних європейських і американських виробників

Спостереження

Програми педіатричного спостереження включають оптимальний спектр призначень і маніпуляцій для дітей різного віку

26 31112 86851 137
progressbar
виїздів на будинок до малюківмалюків довірили нашим педіатрамконсультацій педіатрів

Наші спеціалісти

Комплексні програми

Програма «Педіатричний депозит Преміум»

Програма «Педіатричний депозит Преміум»розроблена для батьків, які хочуть, щоб їхня дитина отримувала весь спектр педіатричних послуг за рекомендацією одного педіатра, який веде дитину протягом усього терміну дії договору. Обслуговування в рамках цього пакета дає також можливість не відволікатися на фінансові питання під час кожного візиту до клініки або виклику лікаря додому.

20 000 грн Оформити

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

Все про щеплення дитині в добірці статей від лікарів-педіатрів клініки ISIDA

Щеплення дитині, на думку лікарів-педіатрів клініки ISIDA, є одним з найбільш дієвих механізмів для реалізації базової конвенції Всесвітньої організації охорони здоров’я, в якій вказано: «Дитина повинна бути захищена від усього, від чого її тільки можна захистити». Тому, лікарі клініки ISIDA приділяють велику увагу просвітницькій роботі з батьками з питань безпечної та ефективної вакцинації дітей.

Новини, заходи